Ödeme Seçenekleri

Sitemizden, kredi kartı, banka kartı, kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ve bankalar arası havale/EFT/PTT ile ödeme yöntemlerini kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı veya Banka Kartı İle Ödeme

Güvenli ödeme sayfalarımızda kullandığınız kredi kartını seçerek taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Listemizde olmayan bir kredi kartı veya banka kartı kullanıyorsanız tek çekim olarak sipariş verebilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme

Siparişini verdiğiniz ürün/ürünler size kargo kuryesi ile ulaştırıldığında sipariş tutarını nakit olarak kargoyu size ulaştıran kargo görevlisine ödemeniz gerekmektedir.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme

Siparişini verdiğiniz ürün/ürünler size kargo kuryesi ile ulaştırıldığında sipariş tutarını kredi kartı ile kargoyu size ulaştıran kargo görevlisine ödemeniz gerekmektedir. Kapıda kredi kartı ile verilen siparişlerde sadece tek çekim ile ödeme kabul edilmektedir.

Bankalar Arası Havale/EFT/PTT İle Ödeme

Sipariş oluşturma işlemi sırasında Havale/EFT/PTT ile ödeme seçeneğini seçerek bu yöntemi kullanabilirsiniz. Havale/EFT/PTT ödemesi yapmak istediğiniz banka hesabımızı seçerek bu hesabımıza sipariş tutarını Havale/EFT/PTT yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Banka hesap bilgilerimizi görmek için tılayın »