Garanti ve İade

DersMarket.com, üzerinden satışını yaptığımız tüm ürünler kopyalabilir ürünlerdir. Bu nedenle tüm CD/DVD/USB Disk veya indirme yöntemi (download) ile satışı yapılan ürünlerde aktivasyon şifresi kullanıldığında, kitaplarda ise kitap üzerinde bulunan koruyucu jilatin ambalaj açıldığında geri iadesi kesinlikle mümkün değildir. Aktivasyon şifresi kullanılmayan veya jilatinli ürünlerde açılmamış olmak şartı ile teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade yapmak istediğiniz ürünü Aras Kargo ile bize geri göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti alıcıya aittir. İade isteğinizi buraya tıklayarak bizlerle bildirmeniz gerekmektedir.

Tüm ürünlerimiz üretici/dağıtıcı firmaların garantileri kapsamındadır. Satışını yaptığımız ürünlerden çalışmama veya arızalı olma gibi durumlarda birebir değişim veya internet üzerinden dosya transferi ile çalışmayan dosyaların telafisi kısa süre içerisinde sağlanmaktadır.

Kullanılmış, tahrip edilmiş veya tekrar satılabiliriğini yitirmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo görevlisine tutanak düzenleterek ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve ürünlerin tam ve hasarsız olduğunu kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ürünün iade edilmesi veya alışverişten cayma halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren üç (3) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İptal Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.