Eğitim Setleri

Eğitim Setleri

Günümüzde bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte bilgisayar kullanımı ve buna bağlı olarak bilgisayar programlarının kullanımı oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Pek çok bilgisayar programına hakim olmak artık bir meslek haline gelmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda sürekli olarak geliştirilen bilgisayar programları da her geçen gün daha da zorlaşmakta ve programların komutları da zaman zaman unutulabilmektedir.

DersMarket.com, öğrenmeyi kolaylaştıran ve aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilen sesli ve görüntülü görsel eğitim setlerinin online satışını yapmaktadır. Eğitim setleri zaman ve mekan bağımsız özel ders alırcasına eğitim almanızı sağlamaktadır. Zaman içerisinde öğrendiğiniz komutları unutsanız dahi daha sonradan eğitim setlerimiz ile tekrar hatırlamanız mümkündür. Mimar ve mühendislerin temel programlarından olan AutoCAD ve 3DS Max öğrenmek eğitim setlerimiz ile son derece kolaydır. Sanayi ve endüstri alanlarında son dönemlerde kullanımı oldukça yaygın olan SolidWorks eğitim setlerimiz ile de ileri düzey eğitim almanız mümkündür.

Sitemiz üzerinden satışını yaptığımız tüm eğitim setleri kurslar ile kıyaslandığında oldukça ekonomik fiyatlara eğitim almanıza olanak tanımaktadır. Eğitim setleri ile bu güne kadar pek çok müşterimiz temel düzeyden ile düzey aşamalara kadar eğitim alarak kendilerini geliştirmişlerdir. Tüm eğitim setlerimiz sesli ve görüntülü Türkçe anlatımlı video ders şeklinde uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır.

BİNLERCE KİTAP
YÜZLERCE YAYINEVİ
UZMANLARA ÖZEL
SEKTÖREL YAYINLAR
AVANTAJLI FİYATLAR
ALIRKEN KAZANIN
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ İMKANI
SİZE ÖZEL
TEDARİK İMKANI